ثبت نام و طریقه ارسال مطلب به سایت

از همه دوستان هیأت تقاضا داریم که از طریق منوی سمت راست سایت اقدام به ثبت نام نمایند. هر کدام از دوستان که ثبت نام خود را انجام داد یک اس ام اس به بنده ارسال کند تا عضویت ایشان به سطح ویژه تغییر داده شود.
برای درج مطلب در سایت، بعد از ثبت نام و عضویت ویژه از طریق همان منوی سمت راست داخل سایت شده و گزینه "ارسال یک مطلب" را بزنید. در صفحه ارسال مطلب، حتماً عنوان مناسب انتخاب و نوشته شود. قسمت "مستعار" نیازی به پرکردن ندارد. در پنجره ویرایشگر متن خود را تایپ و یا جایگزین نمایید و حتماً بعد از چهار پنج خط از شروع مطلب، گزینه "ادامه مطلب" که در زیر ویرایشگر وجود دارد را انتخاب کنید تا از نمایش همه مطالب در صفحه اصلی سایت جلوگیری شود. اگر مطلب شما نیاز به تصویر داشت از طریق گزینه تصویر اقدام به بارگذاری و درج تصویر نمایید. همچنین گزینه "اضافه نمودن پیوست" به شما امکان بارگذاری هر فایل را می دهد. اگر قصد داشتید که مطالبتان قسمتی برای درج نظرات کاربران داشته باشد گزینه "دارای امکان دیدگاه" و در غیر اینصورت گزینه "عدم امکان دیدگاه" را کلیک کنید.
در قسمت مجموعه، موضوع مطلب را انتخاب و اگر مطلبتان غیر مرتبط با موضوعات درج شده بود "بدون مجموعه" را انتخاب نمایید. حالت را "منتشر شده" بگذارید و اگر قصد دارید مطلبتان در صفحه اول سایت به نمایش در بیاید حتماً در مقابل ویژه "بله" را انتخاب نمایید. در قسمت دسترسی اگر می خواهید تمامی کاربران سایت هیأت مطلبتان را مشاهده نمایند، حالت "عمومی" را انتخاب نمایید و درصورتی که می خواهید فقط اعضای هیأت آن را مشاهده کنند حالت "نویسنده" را انتخاب نمایید. بقیه قسمتها نیازی به تنظیم ندارد و می توانید با کلیک گزینه "ذخیره و بستن" مطلب خود را منتشر کنید.

دیدگاه‌ها   

 
+1 #2 محمدعلی صدری 1392-04-23 12:42
سلام برادرعزیزما
با ذکر شریف صلوات و آرزوی سلامتی شما و همه عزیزانتان، از زحمات شما و هر کدام از برادران عزیز دیگری که در این امر همراه شما بوده و یا هستند بسیار متشکرم و امیدوارم که به لطف خداوند متعال همیشه وجود بابرکتتان قرین هیات و این بنده باشد(انشاالله) و همچنین انشاالله که ما هم بتوانیم با یک روحیه پرنشاط بسیجی از این زمینه پیش آمده به صورت مستمر و به نحو احسن استفاده کنیم(آمین یا رب العالمین)
محمدعلی صدری
نقل قول کردن
 
 
0 #1 علی جزینی 1392-04-22 11:22
سلام
دوستان اگر سوالی دارند همین جا مطرح کنند تا در صورت امکان جواب دهیم. درخدمتیم ;-)
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

شما اینجا هستید: خانه درباره ما درباره هیأت شهید هادیزاده بدون مجموعه ثبت نام و طریقه ارسال مطلب به سایت