مطلب خیلی مهم درباره اجاره مکان قم (حتما بخونید)

به نام صاحب صاحبخانه ها

به گزارش خبرگزاری هیأت نیوز، سرانجام پس از مذاکرات و رایزنی‌های بسیار، طرف مقابل، موفق به ترضی حاج آقا در قبول گزینه‌ی دوم روی میز گردید.

لازم به ذکر است طرف مقابل که از دوستان آقای عادلی می‌باشد و مسئولیت مکان گزینه‌ی دوم با ایشان است، ایشان علاقه‌ی خود به حضور هیأت در آن مکان را ابراز داشته‌ و همین علاقه باعث اصرار وی به حاجی و جلب نظر وی شده است.

در ادامه به چند نکته‌ی بسیار مهم در این خصوص می‌پردازیم:

1-  مکان جدید قم مهیای پذیرایی از دوستان هیأتی می‌باشد. موقعیت جغرافیایی آن در محله‌ی زنبیل آباد واقع شده و برای دریافت نشانی دقیق، واژه‌ی «نشانی» را به بنده پیامک کنید.

2-  مکان متعلق به مجموعه ایست که مشغول فعالیت‌های فرهنگی و جهادی بین‌المللی می‌باشند. ساختمانی سه طبقه که جهت برگزاری جلسات هفتگی و چله می‌توان از طبقات اسوم و دوم استفاده کرد و جهت مصارف خانوادگی! طبقه‌ی زیرین آن مهیای پذیرایی از زوار محترم می‌باشد.

3-  برای استفاده از مکان به جز روزهای چله‌ها، باید با آقای عادلی هماهنگی صورت گیرد، کلیددار هم فقط خود ایشون هستن، در حالت بسیار استثنا و ضرورت شدید، حاج آقا هم کلید دارن! برای گرفتن شماره‌های آقای عادلی واژه‌ی «عادلی» را به بنده پیامک بزنین.

4-  به لطف خدا امکانات خوبی مهیاست، از جمله آشپزخانه، یخچال، ظرف و ظروف، انباری و ....

5-  افراد به صورت مجردی همه روزه، و به صورت خانوادگی فقط روزهای پنج شنبه و جمعه و روزهای تعطیل (البته با هماهنگی) می تونن از این مکان استفاده نمایند. با توجه به این که مکان به صورت اختصاصی در اختیار ما نیست، اولویت استفاده‌های غیر چله‌ای با بچه‌های هیأت هادی زاده می‌باشد.

6-  طبق روال معمول اونجا، استفاده به عنوان زائر سرا، شامل هزینه‌ی نفرشبی 7000 تومان می‌باشد که با توافقات انجام گرفته، برای بچه‌های هیأت این مبلغ به 5000 تومان کاهش یافت.

7-  اگر خدا خواهد، برای مدت 26 ماه هیأت می‌تواند از این مکان بهره جوید ولی در نگاه بلندتر تهیه‌ی یک مکان بهتر، باثبات‌تر و دائمی در شهر قم، جزو برنامه‌های آینده است.

8-  با توجه به این که گزینه‌ی دوم برای اجاره‌ی مکان انتخاب شد، و همان طورکه مستحضرید، اجاره بهای آن ارزان‌تر از گزینه‌ی اول است، مابقی اجاره‌هایی که دوستان ماهانه پرداخت می‌کنند به صندوق اختصاصی مکان هیأت انتقال می‌یابد. سرمایه این صندوق با مدیریت حاج آقا، در راستای تهیه مکان بهتر و دائمی سرمایه‌گذاری می‌شود.

9-  کمینه مقدار اجاره، نفری 10000 (ده هزار) تومان می‌باشد. با توجه به این که گزینه‌ی مکان اول منحل شد، دوستانی که توی چله مبالغ بالاتر از 10000 تومان به مصطفی اعلام کرده بودن، می‌تونن کمتر پرداخت کنن. الزامی است که این دسته افراد باید حداکثر تا 27 خرداد 93 مبلغ جدید را به مصطفی اعلام کنن. عدم اعلام تا تاریخ یاد شده، به منزله‌ی قبول همون مبلغ قبلی است.

10- اجاره‌ها از ماه خرداد محاسبه می‌شود. با توجه به شرایط خاص  ماه جاری (فقط این ماه) مهلت پرداخت اجاره این ماه تا پایان خرداد می‌باشد. زمان پرداخت ماهانه در بند بعدی توضیح داده شده.

11-  دوستان الزاماً باید در تاریخ 15 تا 18 هر ماه، مبالغ اجاره‌ی خود را به حساب بانک رسالت واریز کنن که البته هر ماه از طریق سامانه‌ی 110 یادآوری می‌گردد. دوستان باید الزاماً پس از پرداخت اجاره حتماً به مهندس الله بیگی خبر بدن.

12- کسانی که می خواهند هر چند ماه یکبار مبلغ اجاره آن چند ماه را واریز کنند، الزاماً باید از قبل با مهندس الله بیگی هماهنگ کرده، مشخص کنند که در چه تاریخی اجاره ی چه ماه هایی را می ریزند و پس از پرداخت هم اطلاع دهند.

در صورت عدم رعایت این الزامات، کلیه‌ی عواقب ناشی از آن بر عهده‌ی فرد خاطی ست.

 

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 محمدعلی صدری 1393-03-24 09:48
سلام آقا محمد رضای عزیز ممنونم
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

شما اینجا هستید: خانه مقاله ها اخبار اخبار داخلی هیأت مطلب خیلی مهم درباره اجاره مکان قم (حتما بخونید)