بدون مجموعه

سلام سردار....

به مناسبت افزایش آلودگی هوا و ...

گرچه بیماری های مزمن و جدی با این روش های طبیعی قابل درمان نیستند اما در هر حال برای مقابله با مشکلات ساده تر می توان به این روش ها تکیه کرد. در بین ترکیبات طبیعی که برای رفع مشکلات سلامتی زیادی قابل استفاده است می توان به روغن زیتون اشاره کرد. علاوه بر آن لیموترش نیز یکی دیگر از درمان های طبیعی محسوب می شود. از ترکیب این یک داروی خانگی حاصل می شود که مواد مغذی زیادی به بدن رسانده و بدون تحمیل عوارض جانبی ناخوشی های زیادی را درمان می کند. در ادامه بیشتر در خصوص خواص این ترکیب فوق العاده صحبت می کنیم. لطفاً با ما همراه باشید.

ترکیب روغن زیتون و لیموترش برای مقابله با یبوست و سم زدایی

معرفی کتاب شماره 21 سیر مطهر

بسمه تعالی

با سلام خدمت همه برادران عزیز

بدین وسیله کتاب بیست و یکم سیر مطهر که تا چله 20 شهریور می بایست مطالعه شود خدمت شما ارائه می گردد. کتاب «وحی و نبوت» از مجموعه کتاب های مقدمه ای بر جهان بینی اسلامی

شایان ذکر است که این کتاب بسیار کم حجم بوده و جزو سطح الف بوده و مطالعه آن آسان می باشد. پس کم لطفی نفرموده و هر چه سریعتر کتاب را تهیه نموده و از سیر مطهر عقب نمانیدد. افرادی که مطالعه نکنند در چله 20 شهریور جریمه می شوند.

ضمنا فایل مربوط به سیر مطهر، هدف آن و کتابهایی که قبلا مطالعه شده در پیوست این مطلب می باشد که حتما آن را دانلود کرده و در جریان سیر قرار بگیرید. با تشکر از همراهی شما

پیوست ها:
دانلود این فایل (seire motahar.docx)seire motahar.docx[ ]13 Kb

کلمات عبور شما چقدر شکننده اند؟

سلام عزیزان، همانطور که می دانید هرچه طول پسورد انتخابي بلندتر و ترکيب بين حروف کوچک + بزرگ + اعداد و سمبل‌ها پيچيده‌تر باشد پسورد محکم‌تري خواهيد داشت.

حالا اگر گر دوست داريد بدانيد که پسورد شما چقدر مطمئن است و چقدر طول مي‌کشد تا توسط يه کامپيوتر معمولي شکسته شود به سايتی که در ادامه مطال آدرسش داده شده بروید و رمز خود را در سايت بنويسيد تا مدت زمان لازم براي شکستنش را به شما بدهد. البته توصيه ميکنم پسورد واقعي خودتون رو ننويسيد بلکه مشابه آن را وارد کنید!

ما را "مدافعان حرم" آفریده‌اند‎

ما را ز خاندان کرم آفریده‌اند
یک موج، از تلاطم یَم آفریده‌اند
ما را فدائیان پسرهای فاطمه(س)
"ما را شهید میر و علَم آفریده‌اند"
ما را به اعتبار عنایات فاطمه(س)
گریه کنان حضرت غم آفریده‌اند‎
بهر بریدن سر اولاد عمر و عاص
در جان ما غرور و غژم آفریده‌اند
هر یک ز ما حریف دو صد لشکر یزید!!
(زین رو ز شیعه عده کم آفریده‌اند)
دجّال ها و حرمله ها را مهاجم و ...
... ما را "مدافعان حرم" آفریده‌اند

شما اینجا هستید: خانه آلبوم تصاویر بدون مجموعه